Menu


Szukaj
Wpisz tekst
[ Zaawansowane ]
Informacje
Pogoda w Zakopanem

SKARPETY
FACEBOOK TURYSTA-PL


IMPREGNATY >> HOLMENKOL NATURAL WASH-250ml.
Kliknij aby powiększyć
Powiększ Powiększ
<< Cofnij
Kategoria: IMPREGNATY, Impregnaty do odzieży, AKCESORIA
Numer katalogowy:    
Firma: HOLMENKOL

Cena brutto: 53.00 PLN
    
Opis:
HOLMENKOL NATURAL WASH-250ml.
PRZY PŁATNOŚCI PRZELEWEM
Koszt wysyłki promocyjny 7zł
rabat 5%
Uwaga, rabat nie jest naliczany automatycznie.
Kliknij link poniżej aby zapoznać się z systemem rabatów i prezentów ekstra
informacje o kosztach wysyłki i rabatach

Łagodny balsam do higienicznego prania wełny, puchu i jedwabiu i naturalnej odzieży sportowej. Działa natłuszczająco i umożliwia zachowanie zdolności zatrzymania ciepła. Odzież, czapki,swetry, bielizna wełniana rękawice, skarpety wełniane lub z dodatkiem wełny, szaliki itp

Nadaje się do prania ręcznego i w pralkach

Holmenkol o sobie:
Patent na zwycięstwo  śmiała obietnica. Nie sądzimy. To codzienne wymaganie stawiane naszej małej ale pełnej motywacji grupie. Chętnie podejmujemy wyzwania. Jesteśmy usatysfakcjonowani dopiero wtedy, kiedy jakość naszych produktów dowodzi, że jesteśmy lepsi od innych. Największa radość pojawia się jednak dopiero w chwili, kiedy Państwo osiągacie swoje sportowe sukcesy dzięki naszej pomocy.
Jak rozwija się produkty, które są po prostu lepsze. Tą tajemnicę powinniśmy właściwie zostawić dla siebie. Państwu jednak ją zdradzimy:
- Najważniejsze, by naprawdę być dobrym, to nastawienie się tylko na jeden produkt!"Specjalnością" firmy Holmenkol jest rozwój najnowocześniejszego / najbardziej innowacyjnego nakładania powłok. Nie robimy nic innego i jesteśmy do tego jedyną tego rodzaju firmą na świecie! Nie potrafimy też nic innego! Jednak to, co robimy, potrafimy najlepiej!
- Jakość naszych produktów rozwijamy tylko i wyłącznie współpracując z zawodnikami najwyższej światowej rangi. W sportach narciarskich to 49 ekip narodowych, zaś w sportach wodnych to światowa czołówka żeglarzy i sterników łodzi motorowych.
- Naszymi partnerami są najbardziej ekskluzywne, prowadzące w światowej czołówce firmy zajmujące się rozwojem technologii i surowcami. Nie bez powodu General Electric (największa firma świata i główny sponsor następnych igrzysk olimpijskich) rozpoczęła z Holmenkol współpracę partnerską Co-branding. (Co-branding - współpraca polegająca na włączeniu zawartości katalogu danej firmy do swojej witryny.)
- Rocznie przeprowadzamy tysiące testów i prób z naszymi produktami, poświęcając temu zajęciu niezliczoną ilość czasu. Wykorzystujemy w tym celu własne laboratoria i techników w grupie Racing. (Racine-Team)
- Zajmujemy się wodą i tylko wodą, bez względu na to, w jakiej postaci występuje. Brud, wilgoć, mróz - oto nasza praca! Wynik: 9 zgłoszeń patentowych w przeciągu 3 lat! Do tego dochodzą jeszcze produkty, których sensacyjne zalety potwierdzają niezależne instytuty zajmujące się przeprowadzaniem testów.
- Nasze produkty rozprowadzamy tylko za pośrednictwem specjalistycznych sklepów sportowych, ponieważ uważamy, że fachowa porada jest już połową Państwa następnego zwycięstwa.

Zwyciężać może tylko ten, kto także i innym pozwala poczuć smak wygranej. Życzymy Państwu udanego sezonu i możliwie wielu zwycięstw.Zaloguj się aby wystawić komentarz

                                 WYBRANE PROPOZYCJE KLIKNIJ NA BANER

 Koszyk
Kosz jest pusty
Logowanie
Email:

Hasło:


Komunikaty
- bielizna z bawełny, promocyjne ceny - BRUBECK W DOBRYCH CENACH ...Więcej
- wysyłka gratis - Wysyłka gratis przy zakupach już od kwoty 100zł.Zapraszam na ...Więcej
Ostatnio dodane
Chusta 4FUN-7 BIKE 8w1   AZTEC BIKE
Chusta 4FUN-7 BIKE 8w1 AZTEC BIKESKARPETY LORPEN M2UCW-CZARNE MULTISPORT ULTRALIGHT-DAMSKIE
SKARPETY LORPEN M2UCW-CZARNE MULTISPORT ULTRALIGHT-DAMSKIESKARPETY LORPEN M2UCW-BIAŁE MULTISPORT ULTRALIGHT-DAMSKIE
SKARPETY LORPEN M2UCW-BIAŁE MULTISPORT ULTRALIGHT-DAMSKIEPopularne
BUTY SCARPA-Manta M4 Tech
BUTY SCARPA-Manta M4 TechIRON MAN-WKŁADKI ŻELOWE SPORT PLUS
IRON MAN-WKŁADKI ŻELOWE SPORT PLUSBUTY SCARPA-MISTRAL GTX-MUD KAKI
BUTY SCARPA-MISTRAL GTX-MUD KAKIInformacje


Strona głowna

Oprogramowanie sklepu: Netidea - strony internetowe
Copyright (C) 2002-2020
Strona została wygenerowana w czasie: 0.018 sek.