Menu


Szukaj
Wpisz tekst
[ Zaawansowane ]
Informacje
Pogoda w Zakopanem

SKARPETY
FACEBOOK TURYSTA-PL


>> SKARPETY LORPEN XCTM MULTISPORT LIGHT White/Silver Grey
Kliknij aby powiększyć
Powiększ Powiększ
<< Cofnij
Kategoria: Tri Layer, Lorpen wiosna-lato-jesień, LORPEN SKARPETY, SKARPETY TREKKINGOWE-SPORTOWE
Do wyczerpania zapasów
Numer katalogowy:    
Firma: LORPEN

Cena brutto: 44.26 59.00 PLN
Rozmiar 
    Brak towaru
Opis:
SKARPETY LORPEN XCTM MULTISPORT LIGHT
White/Silver Grey

WYPRZEDAŻ PRZY PŁATNOŚCI PRZELEWEM RABAT -25%
59-25%=44,25zł.
Koszt wysyłki promocyjny 7zł
Uwaga, rabat nie jest naliczany automatycznie.
Kliknij link poniżej aby zapoznać się z systemem rabatów i prezentów ekstra
informacje o kosztach wysyłki i rabatach

rozm. M-39/42 L-43/46
stan         0
        0


Skarpety Lorpen XCTM MULTISPORT LIGHT-przeznaczone do uprawiania np. Kolarstwa górskiego, gry w golfa, oraz innych aktywności w terenie- to skarpety ¾  oparte na  sprawdzonej konstrukcji Tri-Layer, zapewniającej komfort i   utrzymanie suchych stóp,  pogrubione na palcach i pięcie chronią skutecznie przed obtarciami.

36% Tencel®

35% Coolmax®
18% Nylon
10% Lycra®
  1% Modal®


Firma  Lorpen została założona na początku 1980 roku, założyciele byli rozczarowani skarpetkami dotychczas używanymi i podczas ich wędrówek przez Pireneje. Potrzeba więcej komfortu i trwałości co spowodowało że Firma LORPEN ciągle pracuje nad nowymi rozwiązaniami, mającymi podnieść komfort, i jakość użytkowania skarpet. Skarpetki odgrywają kluczową rolę w czuciu  się komfortowo.  Może być to bieganie, jazda na rowerze, turystyka, wycieczki górskie lub po prostu normalne kilka godzin chodzenia na spacerze.

Tri-Layer ® technologia jest wynikiem wielu lat badań i testów. Jeśli chcesz spróbować bardziej miękkie, komfortowe skarpety, które trwają dłużej, to sprawdź skarpety wykonane w tej technologi.
Trilayer® technology  - skarpeta techniczna komfortowa jak nigdy wcześniej 3 techniczne warstwy:
1) warstwa wewnętrzna – hydrofobowy poliester
    Odciąga pot od stopy, ale nie absorbuje wilgoci; stopa pozostaje sucha
    Coolmax® w modelach na wiosnę/lato
    Primaloft® w modelach na jesień/zimę
2) warstwa środkowa – naturalna i hydrofilna, chłonie wilgoć
    Naturalne włókno pochłania pot i przesyła do szybkiego odparowania
    Tencel® ( włókno z eukaliptusa) wysoce absorbuje wilgoć, ekologiczny w modelach na wiosnę lato
    Merino® wełna z merynosów delikatna i ciepła w modelach na jesień/zimę.
3) warstwa zewnętrzna - nylon/poliamid. Nylon super odporne i trwałe włókno.


Coolmax ®

COOLMAX COMFORTOWY SYSTEM TKANINY

Zaawansowana technologia Coolmax ® tkanin zamierza zmienić nasze zachowanie. Tkaniny Coolmax ® przynoszą użytkownikom wyjątkowy komfort podczas normalnego codziennego użytkowania, jak i w bardziej intensywnej aktywności sportowej. Poza tym parametry sprawności technicznej, Coolmax ® poprawiają komfort i tym samym wpływają na samopoczucie i stan umysłu.

Dobre samopoczucie fizyczne, które naturalnie przynosi spokój.


Z Coolmax ®, czujesz świeższy, bardziej skoncentrowany, gotowy do walki I kolejnych wyzwań,Coolmax ® to high tech, tkaniny specjalnie i wyjątkowo zaprojektowane, aby utrzymać skórę użytkowników suchości i wygodzie.

Tkaniny Coolmax ® są wykonane ze specjalnie modyfikowanych włókien poliestrowych z ADVANSA o zwiększonej powierzchni. Ta specjalna czterokanałowa sześć kanałów włókien tworzy system transportowy, który ciągnie wilgoć ze skóry na zewnętrzne warstwy tkaniny, co przyspiesza jej wysychanie.

Pierwotnie opracowany, aby sprostać wymagającym potrzebom najlepszych sportowców, dzisiaj tkaniny Coolmax ® są używane do wielu rodzajów odzieży, takich jak odzież sportowa, odzież intymną, robocza, wszędzie tam gdzie potrzebna jest suchość i komfort.

Coolmax ® jest znakiem towarowym firmy Invista i ADVANSA ma wyłączne prawa do marki dla poliestru Coolmax ® w Europie, na Bliskim Wschodzie iw Afryce
Tencel ® - New Age Fibre

Tencel ® jest to włókno celulozowe wykonane z drzewa eukaliptusa uprawianego na certyfikowanych zrównoważonych plantacjach. Wewnętrzna struktura włókna Tencel ® zapewnia wyjątkowe odprowadzanie wilgoci. Niezwykle gładka powierzchnia jest bardzo miękka i przyjemna dla skóry. Tencel ® jest stosowany w warstwie środkowej skarpet TRILAYER

TENCEL ® pochłania nadmiar wilgoci i szybko uwalnia go ponownie do atmosfery. Prawdziwą naturę Tencel ® można znaleźć w jego doskonałej interakcji. Jeśli to nie stanowi nadejścia nowej epoki, to co robi?

Włókna są kluczem do wydajności i możliwości Tencel ®. Włókna są małe jak malutkie "włoski", i to one składają się na strukturę włókna. Unikalna struktura włókien pozwala na wytwarzanie tkanin, które do tej pory mogły być tylko w swerze marzeń. Jest to pierwsze włókno celulozowe, którego działanie opiera się na tej innowacyjnej konstrukcji. Kontrolowane i regularne rozmieszczenie tych maleńkich włókien prowadzi do nowych właściwości funkcjonalnych. Włókna są hydrofilowe i optymalizują wchłanianie wilgoci oraz mają doskonałe właściwości chłodzące.

Transport wilgoci określa się klimacie. W zależności od warunków klimatycznych, TENCEL ® albo absorbuje lub uwalnia wilgoć. W porównaniu do innych włókien TENCEL ® oferuje najwyższą szybkość absorpcji wilgoci: przy wilgotności powietrza  65%, TENCEL ® wciąż ma niewykorzystaną zdolność wchłaniania wilgoci z powierzchni skóry.

Wykres pokazuje wzrost wilgoci w tkaninie, gdy tkanina przesuwa się od wilgotności względnej 65% do wilgotności względnej 100%. Wilgoci odnosi się do wagi suchej tkaniny.

Wilgotność (Vapor) Zarządzanie z dużą wilgotnością powietrza (wykres opiera się na badaniach przy użyciu mikroskopu elektronowego przez M. Rous Abu et al., AUTEX Światowej Konferencji, 2005)
Zaloguj się aby wystawić komentarz

                                 WYBRANE PROPOZYCJE KLIKNIJ NA BANER

 Koszyk
Kosz jest pusty
Logowanie
Email:

Hasło:


Komunikaty
- bielizna z bawełny, promocyjne ceny - BRUBECK W DOBRYCH CENACH ...Więcej
- wysyłka gratis - Wysyłka gratis przy zakupach już od kwoty 100zł.Zapraszam na ...Więcej
Ostatnio dodane
Chusta 4FUN-7 BIKE 8w1   AZTEC BIKE
Chusta 4FUN-7 BIKE 8w1 AZTEC BIKESKARPETY LORPEN M2UCW-CZARNE MULTISPORT ULTRALIGHT-DAMSKIE
SKARPETY LORPEN M2UCW-CZARNE MULTISPORT ULTRALIGHT-DAMSKIESKARPETY LORPEN M2UCW-BIAŁE MULTISPORT ULTRALIGHT-DAMSKIE
SKARPETY LORPEN M2UCW-BIAŁE MULTISPORT ULTRALIGHT-DAMSKIEPopularne
BUTY SCARPA-Manta M4 Tech
BUTY SCARPA-Manta M4 TechIRON MAN-WKŁADKI ŻELOWE SPORT PLUS
IRON MAN-WKŁADKI ŻELOWE SPORT PLUSBUTY SCARPA-MISTRAL GTX-MUD KAKI
BUTY SCARPA-MISTRAL GTX-MUD KAKIInformacje


Strona głowna

Oprogramowanie sklepu: Netidea - strony internetowe
Copyright (C) 2002-2020
Strona została wygenerowana w czasie: 0.045 sek.